У Липинах працює волонтерський штаб із виготовлення окопних свічок

У Липинах працює волонтерський штаб із виготовлення окопних свічок

За період різдвяних святок вдалося знову зібрати чимало бляшанок, опалки від свічок, картон. Усе приносять батьки дитячого садочку Оленька, Липинського ліцею, до збору долучилися церкви, що знаходяться на території села, усі небайдужі жителі, які хочуть допомогти нашим захисникам та захисницям. Віск принесли пасічники, хтось – у відрах, хтось – залитий пластами. А от на парафін люди збирають гроші, замовляють та приносять до старостату. 

Про це інформують на сайті Підгайцівської громади. 

Якось за один вечір пану Олександру, який організовував збір коштів, вдалося зібрати понад 8 тисяч гривень, на які закупили 100 кг парафіну. Окопні свічки з тієї партії відправили через волонтерів гуманітарної місії «На щиті» на передову. А ще, зігрівали свічки, виготовлені у Липинському старостаті, наших захисників у Мар’їнці та Авдіївці, під Куп’янськом та у Лимані. Часто працівники старостату передають їх “Новою поштою”, або ж нашим захисникам, які приходять на ротацію. 

Збір матеріалів, який ведеться зараз у громаді допоможе знову розпочати роботу з виготовлення окопних свічок, яке налагодили працівники Липинського старостату. Адже, на сьогодні альтернативи окопним свічкам, на жаль, немає. Вони горять від двох до семи годин, а деякі й більше. За цей час можна багато чого зробити: підсушити одяг, зігріти руки, зробити каву, розігріти банку тушкованки та перекусити. 

А ще, жителі Липинського старостату постійно збирають кошти на виготовлення пічок, на викуп хімічних грілок та на інші потреби наших захисників. 

“Вдячні кожному, хто не стоїть осторонь та допомагає нашим захисникам та захисницям наближати Перемогу!№, - йдеться в повідомленні. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото громади. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%