У Нововолинську працюють над створенням культурного хабу в рамках проєкту USAID

У Нововолинську працюють над створенням культурного хабу в рамках проєкту USAID

25 січня у Нововолинську провели конференцію «Партнерство як інструмент подолання викликів ринку праці воєнного часу». 

Про це інформує Нововолинська міська рада. 

Конференція стала підсумком проєкту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» у партнерстві проєкту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «BoosterDevelopment». Від осені Волинська, Тернопільська та Івано-Франківська області були залучені до участі. Нововолинська громада активно включилася у роботу та показала хороший результат співпраці з менторами. 

На конференції представники центрів зайнятості областей-учасників проєкту, консультанти, підприємці, представники культурного сектору, громадські активісти офлайн та у режимі відеозв’язку обмінялися досвідом та поділилися напрацюваннями за результатами співпраці з USAID. 

Зокрема, директорка Нововолинської центральної міської бібліотеки Аліна Регешук розповіла про концепцію освітнього культурного хабу «Novo SPACE». Освітній хаб створюють для неформальної освіти нововолинців, їхньої професійної орієнтації, проведення культурних заходів. Ініціатива пройшла конкурсний відбір на грантове фінансування та вже розпочалася робота над її впровадженням. 

Міський голова Борис Карпус також долучився до конференції. Очільник Нововолинської громади наголосив на актуальності теми працевлаштування в умовах війни, розповів про проведену роботу з ВПО, співпрацю з Центром зайнятості. 

Конференція відбулася в рамках проєкту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво», що реалізується у партнерстві проєкту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «BoosterDevelopment». 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%