У Володимирі безпритульних тварин можна записати на безплатну стерилізацію

У Володимирі безпритульних тварин можна записати на безплатну стерилізацію

Відповідно до програми регулювання чисельності безпритульних тварин на 2022-2024 роки передбачається проведення комплексу заходів, направлених на зниження чисельності безпритульних тварин, зокрема шляхом стерилізації. Дана програма ґрунтується на принципах гуманного ставлення до безпритульних тварин і запобігання жорстокому поводженню з ними. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Регулювання чисельності безпритульних тварин у межах програми здійснюється методом біостерилізації з подальшими вакцинацією та ідентифікацією мікрочипами міжнародного стандарту ISO 11784/11785, кліпсуванням та поверненням тварини до ареалу попереднього перебування (місця вилову) для вільного проживання або прилаштуванням до нової сім’ї. 

Стерилізація тварин проводиться на базі Володимирської міської державної лікарні ветеринарної медицини, що знаходиться на вулиці Кобзарській, 1. Отож, якщо у вашому дворі мешкають безпритульні тварини, якими ви опікуєтесь, можете звернутись до адміністратора муніципального реєстру за номером телефону 0932377362, аби залишити заявку про необхідність стерилізації. 

Зауважуємо, що програмою регулювання чисельності безпритульних тварин, яка передбачає стерилізацію за кошти місцевого бюджету, можуть скористатись і власники домашніх тварин, які опинились у складних життєвих обставинах або ж належать до пільгових категорій. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%