На національному автошляху неподалік Луцька «попрацювали» вандали

На національному автошляху неподалік Луцька «попрацювали» вандали

Днями, під час обстеження автомобільної дороги державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці Струмівка – Піддубці дорожниками виявлено акт вандалізму – невідомі пошкодили п’ять стійок з дорожніми знаками. Хтось, рухаючись лівим узбіччям шляху, буквально зносив їх на своєму шляху. До слова, це нові дорожні знаки, деякі з яких встановлені лише наприкінці грудня 2022 року, тобто не простояли й місяця. 

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинської області. 

Працівниками підрядного підприємства, що забезпечує експлуатаційне утримання цієї ділянки автошляху Н-22, невідкладно проведено монтаж звалених та зігнутих дорожніх стійок, адже відсутність дорожніх знаків чи їх неналежний стан несуть загрозу безпеці руху.  

Такі роботи обійдуться державі майже у 4 тис. грн. (і це без врахування вартості щитків дорожніх знаків, які пошкодились при падінні). Ці кошти ми могли б спрямувати на ліквідацію ямковості чи ожеледиці на автошляхах області, або ж на інші важливі роботи задля забезпечення безпечного і безперебійного проїзду. 

За зверненням Служби автомобільних доріг у Волинській області цей акт вандалізму зафіксовано представниками правопорядку, тож зловмисників уже розшукує поліція.  

На жаль, це непоодинокий випадок вандалізму на дорогах області. Не думаючи про наслідки, несвідомі громадяни псують або викрадають елементи облаштування автошляхів, наражаючи на небезпеку учасників дорожнього руху. 

“Служба автомобільних доріг у Волинській області звертається до всіх жителів нашого краю з проханням дбайливо ставитись до технічних засобів організації дорожнього руху, елементів облаштування доріг та штучних споруд на них.  

Поважайте працю інших, зокрема й дорожників, адже ми намагаємося забезпечити для вас безпечне і комфортне перебування на автошляхах та поблизу них. 

Також закликаємо громадян не бути байдужими і у разі виявлення випадків навмисного пошкодження або викрадення елементів облаштування доріг своєчасно повідомляти про це в правоохоронні органи (102) та в Службу автомобільних доріг у Волинській області за телефоном (0332) 78-54-88", - йдеться в повідомленні. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото служби автомобільних доріг. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%