На Волині презентували інноваційний агрокластер “Західне Полісся”

На Волині презентували інноваційний агрокластер “Західне Полісся”

26 січня у Ковелі відбувся регіональний економічний форум «Кластерний розвиток Волині». 

 Захід для голів громад Волинської області, організувала Агенція регіонального розвитку Волині, проєкт USAID/ГОВЕРЛА спільно з Ковельською РВА, районною радою та Шацькою селищною радою.  

На форумі було презентовано проєкт «Інноваційний агрокластер «Західне Полісся», у межах якого співпрацюватиме низка громад Волині. Даний проєкт, як зазначають організатори, має об’єднати учасників сільськогосподарського бізнесу та органів місцевого самоврядування в єдиній організації для консолідації зусиль щодо покращення економічного розвитку регіону та підтримки мікро-, а також малого та середнього бізнесу. 

Спікери економічного форуму, серед яких голова Українського кластерного альянсу Олександр Юрчак, заступниця керівника проєкту USAID/ГОВЕРЛА Наталія Гнидюк, член правління ГС “Фонд “Українська Рада Бізнесу” Анатолій Долинний, а також керівники кластерів, які успішно працюють в Україні, ділились своїм досвідом та присвячували доповіді аналізу кластерного потенціалу регіону, агроресурсному потенціалу, міжнародному маркетингу, а також практичним аспектам становлення кластера.  

У підсумку форуму частина його учасників уклали резолюцію про співпрацю, визначили головні положення та кроки у розвитку кластерної ініціативи Волині. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Володимирської міської ради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%