Ненаситна «Журавлина»… зникла

Ненаситна «Журавлина»… зникла


Понад 156 тис. грн маневицькі чиновники від освіти сплатили постачальникові за бензин і солярку задурно. В результаті бізнесменів покарали, але фірма припинила існування і грошей не віддасть. А посадовців Маневицької селищної ради пробачили?


Отже, Північно-Західний апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу прокурора та позов Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі відділу освіти, молоді і спорту Маневицької селищної ради про стягнення із ТзОВ «Журавлина» понад 156 тис. грн, які підприємство надлишково і безпідставно отримало з місцевого бюджету.


«Прокурори з'ясували, що у лютому 2021 року за результатами тендеру між відділом освіти селищної ради та постачальником пального укладено договір про надання послуг. Згодом сторони уклали низку додаткових угод, згідно з якими  вартість пального збільшувалась за відсутності для того підстав. Усі ці угоди, вважали у прокуратурі, є недійсними, адже укладені із порушеннями чинного законодавства. У підсумку замовники сплатили більше, а пального отримали менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі», – повідомила пресслужба Волинської обласної прокуратури.


Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову, проте у суді апеляційної інстанції прокурори відстояли свою позицію щодо стягнення з постачальника коштів, безпідставно сплачених йому із бюджету.


Рішення суду набрало законної сили. Тепер бізнесменам із ТзОВ «Журавлина» гроші доведеться повернути. А як покарають начальника відділу Олександра Марчука і всіх інших, причетних до нецільового використання бюджетних коштів?


І як так не догледів за ситуацією досвідчений селищний голова Олександр Гаврилюк, депутатський корпус і члени виконкому?


Бо ось красномовний і шокуючий факт із порталу «Уoucontrol.com.ua»: «Компанія ТЗОВ «Журавлина» зареєстрована 20.02.1992 за юридичною адресою 77556, , С. Шевченкове Долинського р-ну Івано-Франківської обл. Керівником організації є Мартинюк Василь Миколайович. Розмір статутного капіталу складає 500,00 грн. На момент останнього оновлення даних 27.01.2023 р. стан організації – Припинено».


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Маневицької селищної ради: відділу освіти, молоді і спорту Олександр Марчук.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%