Квартири - спортсменам

Квартири - спортсменам

У Луцьку вручили ключі від квартир спортсменам Марині Мажулі та Іванові Банзеруку.  

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук. 

Марина – заслужений майстер спорту України з параканое (серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарата), спортсмен-інструктор національної збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, двічі переможниця Кубка світу, срібна призерка ХVІ літніх Паралімпійських ігор 2021 року в Токіо.  
 Іван – майстер спорту України міжнародного класу (спортивна ходьба), член національної збірної команди України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і кубків України, переможець та призер Кубків Європи, дворазовий учасник Олімпійських ігор.  

“Спорт високих досягнень для глядачів часто виглядає просто і гарно, але мало хто знає, якими зусиллями даються перемоги, яку самодисципліну і цілеспрямованість потрібно для цього мати. Тому ключі від квартир для спортсменів – це найменше, що ми можемо зробити, щоб подякувати їм за багаторічну працю і самодисципліну.  

Крім того, під час повномасштабної агресії успіхи України у спорті – це теж потужна зброя, адже наш гімн та наш прапор є на міжнародних аренах.  

Тому радію, що, незважаючи на повномасштабне вторгнення, складну ситуацію, програма, яка реалізовується щодо допомоги нашим спортсменам у придбанні житла, продовжує діяти. Багато з них у різні роки вже отримали таку допомогу. І в цьому році ця програма також буде продовжена”, - написав мер. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото з соцмереж. 

 
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%