Ремонти доріг, будівництво укриття та сміттєві євроконтейнери: які плани Володимирської громади на 2023 р.

Ремонти доріг, будівництво укриття та сміттєві євроконтейнери: які плани Володимирської громади на 2023 р.

Торік у грудні на сесії Володимирської міської ради був прийнятий проєкт бюджету громади на 2023 рік у сумі 654 824 585 гривень. Окрім фінансування місцевих програм та основних статей видатків, які забезпечуватимуть життєдіяльність нашої громади, передбачено також низку ремонтних, будівельних робіт та оновлень матеріально-технічної бази. Ознайомлюємо із планами на цей рік детальніше.  

Про це повідомила Володимирська міська рада. 

Освіта, культура та спорт 

Що стосується закладів освіти та культури громади, то основним об’єктом, на який будуть спрямовані зусилля у цьому році – це будівництво укриття для ліцею ім.О.Цинкаловського, адже вже восени учні ліцею мають повернутись за парти свого навчального закладу. Цьогоріч планується капітальний ремонт покрівлі ліцею №3, утеплення будівлі ЗДО №1 та ЗДО №7, а також гідроізоляція та утеплення даху ЦПО. Виділятимуть кошти з бюджету на завершення капітального ремонту стадіону ЦФЗН «Спорт для всіх», на реставрацію фасаду історичного музею та виготовлення ПКД на капітальний ремонт будівлі Центру культурних послуг. 

Охорона здоров’я 

Важливим проєктом для місцевої влади є здійснення реконструкції корпусів № 1, 2, 3 колишнього інфекційного відділення Володимирського ТМО під реабілітаційний центр для військовослужбовців. В майбутньому захисники зможуть тут отримати кваліфіковану психологічну та іншу медичну допомогу.  

Фінансування медицини лишається одним із пріоритетів – зокрема, цього року має бути завершено реконструкцію приймального відділення ТМО. Нагадаємо, що це одна із вимог надання нашому медичному закладу статусу кластерної лікарні. Також у медичному закладі буде здійснено заміну двох аварійних ліфтів. 

Житлово-комунальне господарство 

Цьогоріч планується чергове оновлення матеріально-технічної бази та автопарку комунальних підприємств громади. Зокрема для КП «Володимирводоканал» буде придбано автомобіль для поливу доріг та газонів. Для КП «Полігон» придбають комплект обладнання для мережі керування вуличним освітленням. Завдяки такому технічному оснащенню комунальники матимуть змогу налаштовувати роботу вуличного освітлення в автоматичному режимі, а також економити електроенергію, вимикаючи освітлення за розкладом. 

У Володимирі відбудеться заміна старих металевих контейнерів на нові європейського зразка місткістю 1100 літрів. Для їхнього обслуговування придбають нові сміттєвози, а також виконають переобладнання майданчиків для збору твердих побутових відходів. 

На низку вулиць міста та населених пунктів громади у 2023 році чекає поточний ремонт твердого покриття, а саме: вулиць Мономаха, Івана Богуна, Академіка Корольова, Б.Лепкого, Праведників народів світу, Галицьку, Героїв Крут, пров. Вчительський, Просвіти, Стубелевича, Г.Проскури, Ревуцького та Симоненка у місті Володимирі, а також Лобачинську та Затишну в с. Заріччя, Шкільну в с.Суходоли й Сонячну в с. Ласків, 

Поточний ремонт буде проведено і на тротуарах, що на вул. Ковельській, Устилузькій, Академіка Глушкова, Сагайдачного та Зимнівській. Планується поточний ремонт заїздів та прибудинкових територій за такими адресами: Луцька, 101, Поліської Січі, 49,51, Ковельської, 73, 102-104, Данила Галицького, 9. Продовжаться ремонтні роботи у сквері «Героїв Майдану», що на розі вулиць Небесної Сотні та Устилузької. Окрім цього передбачається технічне переоснащення котелень на вул. Луцькій, 168-К та Сагайдачного, 7-К, де буде здійснено заміну котлів на твердопаливні. 

Соціальна сфера 

Зважаючи на складну ситуацію в державі й на те, що малозахищеним верствам населення доводиться особливо непросто, цього року з місцевого бюджету виділятимуться кошти на придбання продуктових наборів для людей похилого віку, а також на організацію та надання гарячого харчування в холодну пору року, що здійснюється в благодійній їдальні у Центрі культурних послуг. 

“Це, звісно, далеко не повний перелік робіт, які будуть виконуватись цього року у громаді. Проте сподіваємось, що завдяки нашим захисникам, які обов’язково повернуться додому з перемогою, усі гарні ініціативи та заплановані проєкти, що поліпшуватимуть життя мешканців громади, у 2023 році будуть втілені в життя”, - додали у міськраді. 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (619) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%