На Волині стартували навчання із застосування безпілотних літальних апаратів для рятувальників

На Волині стартували навчання із застосування безпілотних літальних апаратів для рятувальників

31 січня у Луцьку стартували навчання з підготовки операторів безпілотних літальних апаратів серед рятувальників Волинській області, що відбулися на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Волинській області. 

Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області. 

Теоретичними аспектами застосування безпілотників та досвідом практичних навиків з рятувальниками поділилися інструктори навчального центру Тернове Поле Луцького добровольчого батальйону  

Під час триденного курсу понад 20 фахівців з усіх пожежно-рятувальних підрозділів області опанують принципи й концепції побудови сучасних безпілотників та методи їх експлуатації, а також важливі аспекти аеродинаміки та авіаційної метеорології, теорії польоту й автоматизації управління траєкторним рухом. У рамках програми передбачені також практичні виконання навчально-тренувальних польотів.  

Застосування дронів значно підвищить оперативність та ефективність роботи рятувальників в осередках надзвичайних подій, зокрема й у важкодоступних місцях під час масштабних пожеж та катастроф, порятунку людей та їх пошуку, здійснення розвідки в епіцентрі надзвичайної події тощо. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото рятувальників. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%