Пісенька Дениса Шмигаля доспівана?

Пісенька Дениса Шмигаля доспівана?

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль намагається вийти сухим із води в низці  скандалів, до яких він напряму причетний. Все закінчиться відставкою чи чиновник вціліє на посаді?


Цими днями глава Уряду доручив розробити оновлену систему для збалансування дотримання таємності та публічного контролю за закупівлями для армії.


– Провели нараду з Міноборони, Мінекономіки, Держаудитслужбою, СБУ та ГБР щодо закупівель Міністерства оборони. Доручив розробити оновлену систему, яка збалансує дотримання таємності та публічний контроль за закупками для армії. Обов'язковим елементом такої системи має стати публікація цін на продукти та товари, – заявив Денис Шмигаль.


Як зазначив очільник Кабміну, для реалізації цього завдання буде створено робочу групу, яку очолить міністр економіки. Члени групи розглянуть питання створення окремого розділу в Prozorro для військових потреб.


Напередодні, яфк пише медіаресурс «КП в Україні», навколо Міноборони спалахнув скандал, через оприлюднені журналістами дані про контракти Міністерства оборони, за якими нібито закуповуються продукти для ЗСУ. «Опубліковані документи нібито свідчать про те, що чиновники закупили продукти дорожчі за роздрібні ціни в столичних супермаркетах.


Після скандалу заступник міністра оборони В'ячеслав Шаповалов, який відповідає за тилове забезпечення української армії, пішов у відставку. У Міноборони заявили, що такий крок дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та забезпечити об'єктивність при додаткових уточненнях та можливих розслідуваннях», – зазначається.

 

Але після скандалу міністр Олексій Рєзніков не пішов у відставку і розгорнув ще більшу піар-кампанію. Денис Шмигаль його прикриває.


Мало того: очільник КМУ не знайшов підстав позбавити регіонала Юрія Бойка звання Герпоя України. Чим наразився на ще більше обурення з боку паторіотичної частини суспільства.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото з відкритих джерел: Денис Шмигаль.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%