У Володимирі провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць

У Володимирі провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць

З метою запобігання вчиненню злочинів дітьми, забезпечення правомірного здорового дозвілля молоді на території Володимирської територіальної громади ювенальні поліцейські Володимирського РВ поліції спільно із поліцейським офіцером громади, а також представниками служби у справах дітей та центру соціальних служб виконавчого комітету Володимирської міської ради провели нічні профілактичні відпрацювання громадських місць. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Під час відпрацювання уповноважені суб’єкти взаємодії виявили факти вчинення неповнолітніми особами адміністративних правопорушень. З метою перевиховання дітей, виправлення їхньої поведінки поліцейські склали відносно останніх протоколи про адміністративні правопорушення та провели профілактичні бесіди. 

Важливо пам’ятати! 

· Дітям заборонено з 22:00 перебувати без супроводу батьків у громадських місцях. 

· Власники закладів розваг та громадського харчування з 22:00 до 06:00 години мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку. 

· У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (стаття 184 КУпАП). 

Наш кор. 

Фото міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%