У селі Заріччя запрацювала нова гілка водопроводу

У селі Заріччя запрацювала нова гілка водопроводу

Днями КП «Володимирводоканал» завершив роботи по приєднанню мешканців вулиці Лобачинської до нової мережі водогону. 

Про це інформують на сторінці Володимирської міськради. 

Як попередньо зазначалось, протяжність труб діаметром 110, 75 та 63 мм, прокладених у рамках реконструкції водопроводу, що веде до очисних споруд, становить 2,4 км. Новий водогін, який з часом буде під’єднано до очисних споруд, дозволить забезпечити централізованим водопостачанням та якісною питною водою жителів вищеназваної вулиці. 

Це один з наймасштабнішихпроєктів, реалізований силами КП «Володимирводоканал» упродовж кількох місяців. Попередній вдалося втілити по вулиці Роксолани, замінивши 300 метрів зношених мереж на нові, тим самим ліквідувавши проблему з частими поривами. 

Задля виконання цих робіт була сформована бригада з висококваліфікованих фахівців, яка швидко та якісно справилась із поставленим завданням та довела, що зможе й надалі працювати у даному напрямку.  

Неабиякою підтримкою у реалізації подібних проєктів є підтримка міської влади, котра виділила кошти на придбання спецтехніки, якої не вистачало підприємству, та на необхідні матеріали. 

«Володимирводоканал» надалі продовжуватиме втілювати проєкти, пов’язані з будівництвом та капітальними ремонтами водогонів. Вже у цьому році планується прокладання нового водопроводу у районі скотофуражного ринку, де є проблема з тиском подачі води. 

Таким чином, поступово, метр за метром, відбувається оновлення водопровідної системи міста, яка будувалася 50-60 років тому, та є застарілою. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%