Перший пішов

Перший пішов

Конфісковані в Сполучених Штатах 5,4 мільйона доларів підсанкційного російського бізнесмена Костянтина Малофєєва підуть на допомогу Україні.

Про це оголосив генеральний прокурор США Меррік Гарленд під час зустрічі з генпрокурором України Андрієм Костіним 3 лютого, передає CNN.

«Сьогодні я оголошую, що дозволив першу в історії передачу конфіскованих російських активів для використання в Україні ... Далі вилучені кошти будуть передані Держдепу на підтримку народу України», — сказав Гарленд.

Костін зазначив, що в такий спосіб США та Україна посилають чіткий сигнал: «Не буде імунітету та безкарності за міжнародні злочини». 

5,4 мільйона доларів на банківському рахунку Малофєєва в США заморозили в червні 2022 року. А на початку лютого 2023-го суд дозволив  прокуратурі конфіскувати ці кошти.

Проти Малофєєва порушили кримінальну справу в березні 2022 року. Його обвинувачують в ухиленні від санкцій і використанні співучасників для придбання медіаорганізацій по всій Європі. Також олігарх потрапив  під санкції Міністерства фінансів США.

Нагадаємо, Естонія планує першою серед країн Євросоюзу запровадити юридичний план арешту російських активів. У країні заморозили майже 20 мільйонів євро російських активів, їх хочуть передати Україні.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%