Тепер – вдома!

Тепер – вдома!

4 лютого відбувся черговий обмін полоненими. У його результаті повернули додому 116 людей, зокрема оборонців Маріуполя, херсонських партизанів, снайперів з Бахмутського напрямку.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Він додав, що також вдалося повернути 87 воїнів Збройних сил України, двоє з яких — бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ. Крім того, з російського полону Україна звільнила 8 тероборонівців, 7 нацгвардійців, 6 працівників Нацполіції, 5 прикордонників, двох військових із Військово-морських сил ЗСУ та одного представника ДСНС.

За словами Єрмака, серед звільнених — двоє офіцерів та 114 рядових і сержантів. 

«23 звільнені оборонці мають поранення або хворі, дехто втратив кінцівки внаслідок обморожень. Наймолодшому з визволених воїнів нещодавно виповнився 20 років, найстаршому — 62 роки», — повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Попередній обмін полоненими відбувся 8 січня. У його результаті вдалося повернули додому 50 українських воїнів. Загалом додому повернулися 33 офіцери та 17 рядових і сержантів.

Україна тоді повернула бійців зі Збройних сил України, Сил територіальної оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Військово-морських сил та Сил спеціальних операцій.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими зазначили, що станом на 8 січня загалом від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 1646 людей.

Наш кор.

Фото  з Telegramкерівника Офісу президента Андрія Єрмака.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%