Ювілей славної людини – Володимира Цибульського

Ювілей славної людини – Володимира Цибульського


70-річчя відзначає 4 грудня Перший заступник Голови правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, один із фундаторів Благодійного фонду «Волинь 2014», багаторічний керівник потужного підприємства міжнародного масштабу «SKF Україна», Заслужений машинобудівник України, володар багатьох інших нагород та відзнак, мудра, чуйна, виважена та сумлінна людина – Володимир Цибульський.


З цієї нагоди Володимира Івановича вже привітали і продовжуютиь вшановувати якщо не тисячі, то сотні добрих та успішних людей. Одними з перших відреагували на подію у Волинському обласному об'єднанні організацій роботодавців, яке очолює Петро Пилипюк.


«У Володимирові Цибульському поєдналася криця патріотизму та міць професіоналізму. Відкритість душі справжнього українця та невгамовний ентузіазм мандрівника, що не втомлюється пізнавати навколишній світ. Володимир Іванович шанує спорт і цінує мистецтво. Він уміє якісно працювати сам та ефективно передавати багатюший досвід іншим. Він із когорти тих, які здатні осягнути мету та напрацювати алгоритм її досягнення.  Тому й знають та шанують Володимира Цибульського не лише в міцному сімейному колі, але й на рідному підприємстві. Поважають у місті Луцьку, рахуються на рівні області, знають у державі та за її межами», – зазначається в повідомленні пресслужби ВОООР.


Крім цього, колеги та однодумці Володимира Цибульського наголосили:


«Логічно та закономірно, що тільки найщиріші вітання та здравиці лунають у ці дні на адресу славного ювіляра, який досягнув багатьох вершин, але при доброму здоров'ї та Божій ласці подарує оточуючим ще не одну приємну несподіванку та реалізовану ініціативу. Зараз, коли країна віддає всі сили задля досягнення Перемоги над кремлівськими окупантами, Володимир Іванович –у перших лавах тих, хто допомагає її викувати у тилу, і це – ще одна чеснота з безлічі інших позитивних якостей ювіляра».


Слід зазначити, що Володимир Цибульський – знана та публічна людина. Він і заразх веде активний спосіб життя, включається в різноманітні проєкти та реалізовує їх. А ще він – тонка і лірична натура… Як сам колись зізнався у розмові з журналістами ІА «Конкурент», досі слухає музику групи «АВВА», вболіває за київське «Динамо» і ніколи не ходить на полювання…


Світлана КОМА.

На фото пресслужби ВОООР: Володимир Цибульський.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%