Останній день трансферного вікна... ухилення від військової служби?

Останній день трансферного вікна... ухилення від військової служби?


Футболіст київського «Динамо» Ілля Забарний, як і декілька інших іменитих українеських спортсменів, у зимове міжсезоння поїхали заробляти гроші за кордон. Але як чоловіки мобілізаційного віку отримують дозвіл на виїзд, адже військовий стан – для всіх однаковий?


Для 20-річного Іллі Забарного британський «Борнмут» – перший закордонний клуб у кар'єрі. Після двох з половиною років виступів за київське «Динамо» українець переїхав до англійської Прем'єр-ліги.


В клубному інтерв'ю пресслужбі «Борнмута», як пише «Суспільне. Спорт»,  Ілля Забарний поділився враженнями від переїзду до англійської Прем'єр-ліги та підписання контракту з новим клубом.


Ілля Забарний відзначив, що радий можливості виступати в Англії. І хоча визнав, що для виступів у новому чемпіонаті йому ще потрібно адаптуватися, очікує на свій дебют.


«Останні 24 години трансферного вікна були дуже клопіткими для мене. Я був гравцем «Динамо», і ось тепер граю за «Борнмут». Радий бачити своїх нових партнерів. Для мене це важливо», – сказав щасливий футболіст.


Але виникає запитання, яким чином Ілля Забарний, особа мобілізаційного віку, отримав дозвіл від ДПСУ залишити межі воюючої держави: Власне, раніше його одноклубник Віктор Циганков перебрався в іспанський клуб «Жирона», а перед ним і Михайлдо Мудрик із донецького «Шахтаря» – в лондонський клуб «Челсі»…


В Україні для всіх існують одні закони, а для футболістів – особливі?


Кажуть, що вони використовують проєкт «Шлях» для волонтерів і водіїв-дальнобійників. Але ті, якщо чесні, повертаються…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Суспільне. Спорт»: Ілля Забарний.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%