А Владик чекає різдвяного дива…

А Владик чекає різдвяного дива…


Неймовірно мужній хлопчик із Волині Владик Білоус із с. Підгайці Луцького р-ну бореться за життя у Будапешті. Він пережив 8 хімій, захворювання на гепатит В, занесене під час переливання крові в Києві, надскладну операцію, знову важку хімію, а тепер крізь біль співає Дзідзьо  і каже мамі: «Не плач».  

Попереду в нього ще дев’ять хімій і одна операція. На це треба десятки тисяч євро.

Ця історія вражає до глибини серця. Ніхто й ніколи не знає, де тебе спіткає горе. І горе чомусь обирає найкращих.

Владик Білоус із мамою Вікторією і татом Сергієм жив собі у Підгайцях, ходив до садочка в Луцьку і був дуже дотепним, жвавим хлопчиком. Неймовірно гарним та позитивним, як і його сім’я. Одного разу йому просто заболіла ніжка… Пішли до лікаря. Там заспокоїли: мовляв, кіста, але нічого страшного. Прооперували. Але хлопчику не кращало. Лікували фіброзну дисплазію і в Луцьку, і в Рівному, а Владичок все шкутильгав і мучився від болю. Зрештою, у Києві  родину приголомшили істинним діагнозом – остеосаркома. А синочок благав батьків попросити в Бога, щоб йому допоміг.

Мама Вікторія тоді чекала дівчинку... Перед пологами оббивала різні пороги, шукала помочі для сина, який в той час лікувався у столиці. З миру по нитці Владику збирали гроші на лікування за кордоном. У київській лікарні він переніс п’ять хімій. Зрештою, разом із татом Сергієм таки поїхав у Будапешт, одна з тамтешніх клінік зголосилася лікувати Владика Білоуса з Волині й урятувати йому ніжку, яку тут, в Україні, мали ампутувати.

В Угорщині родину приголомшили ще однією жахливою новиною: під час вливання хлопчику донорської крові його заразили гепатитом В. Через це боротьба із онконедугою стає ще важчою. Хвора печінка не справляється із навантаженням. Не кожні ліки тепер підходять Владику, одна пляшечка препарату, який він приймає, обходиться у понад 700 євро, курс хіміотерапії коштує 2 тис. євро. Загалом на ті 8 хімій, які перенесла ця дитина, сім’я витратила 15 тис. євро.  Нещодавно Владику зробили операцію з протезування кістки вартістю 50 тис. Провели ще одну дуже складну хімію.

Пережив. Господь тримає це надзвичайно мужнє дитя на світі: «Він говорить із нами… Але показники дуже невтішні. Попереду  ще 9 хімій. Через рік-півтора чергова операція, треба змінювати протез, бо ніжка росте…» – бідкається мама. На лікування сім’ї треба зібрати ще понад 50 тис. євро. Вони щиро надіються на небайдужих краян.

А тато, який увесь цей час поруч із ним і далеко від дружини та маленької донечки, тішиться маленькими успіхами синочка, коли той, скажімо, лежачи у лікарняній палаті, пробує крізь біль виконувати пісні улюбленого Дзідзьо. Ось, мовляв, перший концерт маленького патріота…

«Дорогі мої ДРУЗІ, нарешті ми пройшли «екватор» нашого лікування і неймовірно важку операцію, далі – складна і тривала реабілітація, яка буде супроводжуватись хіміотерапіями, яких у Владика ще 10. Я ВСІМ ВАМ безмежно ВДЯЧНИЙ за моральну і матеріальну підтримку, за ті МОЛИТВИ, які Ви промовляєте за мою дитину. Скажу Вам відверто, що навіть не здогадувався про існування такої великої кількості хороших, щирих і милосердних людей! Ми з Владиком передаємо ВСІМ привіт , ми боремось і впевнений, що з такою підтримкою ми все поборемо!» – пише Сергій у соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці, створеній для допомоги його синочку. З мамою Владик поки спілкується лише скайпом, робить вигляд, що йому не болить, просить не плакати і цілує крізь екран маленьку свою сестричку Аню. І ще вірить, що вони обов’язково гратимуться разом! Бог на Різдво робить дива. Ця родина так чекає дива. Поможіть маленькому героїчному хлопчику побороти рак!

Перерахувати гроші на лікування хлопчика можна на такий рахунок: «ПриватБанк», р/р 29244825509100, МФО 305299, ОКПО 14360570, Білоус Вікторія Віталіївна. Призначення платежу: для поповнення на картку 5168757271360937, ІПН 2962301448.

Олена ЛІВІЦЬКА.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%