З Новим роком!

З Новим роком!

Дорогі волиняни!

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим, але хочеться, щоб у нашій пам’яті він залишив лише гарні події, приємні моменти, успіхи та здобутки. Переломним для нас став Євромайдан, який визначив наше майбутнє. Ми згуртовані вірою та благородним прагненням змінити життя на краще в нашому спільному домі, ім’я якому – Україна!

Тож нехай негаразди та проблеми залишаться в минулому. Щиро бажаю вам провести новорічні і різдвяні свята у колі рідних людей та відданих друзів! Переконаний, що цими святковими днями Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла.

Зичу усім вам миру і добра. З Новим роком і Різдвом Христовим, шановні волиняни!

Володимир ГУНЧИК,

голова обласної

державної адміністрації. Шановні краяни!

Від імені найвищого представницького органу Волині прийміть щирі вітання з Новим 2015-м роком та Різдвом Христовим!

Цими днями ми перегортаємо чергову сторінку нашої історії. 2014- й рік  буде вписаний у літопис України трагічними сторінками та подіями, які змінили життя кожного з нас.  За свій європейський вибір наша держава заплатила дуже високу ціну, яка вимірюється тисячами життів українських Героїв. Вірю, що всі ці жертви не були марними і в новому 2015-му році зміни та реформи, за які боровся український народ, будуть втілені в життя. 

Хай допоможе нам у цьому щира віра у новонародженого Ісуса та велика Божа ласка. У цей світлий святковий період Різдва Христового хай будуть почутими на небесах усі молитви про мирне небо над Україною та про добробут і злагоду в наших родинах!

Із Новим 2015-м Роком! Із Різдвом Христовим! 

Валентин ВІТЕР,

Голова Волинської обласної радиДорогі лучани!

Щиро вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці прекрасні зимові свята починають новий відлік часу, даючи надію на краще майбутнє. З нового року розпочинається втілення нових планів, мрій і сподівань.

2014-й стає історією. Він був непростим, корективи у наше життя внесла війна, що триває на сході України. Та все ж ми завершуємо рік без боргів. 2015-й будемо розпочинати з певним фінансовим запасом та вірою, що вдасться реалізувати багато проектів, які було розпочато.

Дякую усім, хто трудився для громади у культурних та освітніх закладах, медичних установах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі.

Бажаю, щоби прийшов мир на нашу землю, більше не доводилося проводжати чоловіків та синів на війну, щоб у місті відбувалися свята, фестивалі, конкурси, лучани могли спокійно працювати і відпочивати.

Нехай збуваються мрії! Новий Рік буде роком добра і любові! Будьте здорові, щасливі, успішні та багаті!

Нехай солодкою буде кутя, життя – радісним, а щедрувальники засіють добірним зерном любов, віру і надію.

З повагою

Микола РОМАНЮК,

Луцький міський голова.

 

Шановні волиняни, дорогі земляки!

Відходитьу  минуле 2014-й. Рік важкий для України, трагічний для багатьох сімей, яких обпалило полум’ям війни, забравши найдорожче – життя рідних та близьких, знищивши домівки, прирікши багатьох українців і, що найважче дітей, на голодне та холодне існування. Зачепила тяжкою непоправною втратою війна і нашу родину.

Підводячи риску під своєю депутатською діяльністю, хочу подякувати всім з ким мене зводила доля протягом багатьох років праці у Верховній Раді і не тільки. Найбільшим моїм надбанням стали сотні людей, з якими вирішувала різного плану питання на благо рідної Волині, в тому числі багато з яких стосувалися вирішення проблем тисяч простих волинян.

Як жінка, мати, бабуся плекаю надію на найшвидше закінчення бойових дій на сході країни.

Щиро зичу всім здоров’я, душевної рівноваги, родинного тепла. Нехай 2015 рік  принесе всім нам мир, спокій і не згасить віру на втілення в життя прагнення українського народу про наближення нашої держави до європейського майбутнього.

З Новим Роком та Різдвом Христовим, мої дорогі волиняни.

З великою повагою

Катерина ВАЩУК.
Шановні волиняни!

Від щирого серця вітаємо вас із новорічними та різдвяними святами!

У час, коли в Україні продовжується збройна боротьба за територіальну цілісність та незалежність нашої держави, коли сотні волинян у складі військових формувань виконують свій військовий обов’язок на фронтах неоголошеної війни, а тисячі наших співгромадян надають солдатам усіляку допомогу та зігрівають теплом родини вимушених переселенців із Криму та Донбасу, Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжує свою роботу, аби пришвидшити нашу спільну перемогу та повернути довгожданий мир у кожну родину.

За короткий проміжок часу нам самостійно вдалося реалізувати багато корисних справ. Відновлено десятки одиниць військової техніки, котра вже виконує завдання на передовій. Забезпечено обмундируванням, спеціальним оснащенням та транспортом сотні військовослужбовців, які успішно протистоять сепаратистам і бойовикам у зоні бойових дій. Надано матеріальну допомогу сім’ям учасників АТО, які її потребують у першу чергу. Придбано чи відремонтовано житло для родин, котрі втратили своїх годувальників. Забезпечено сучасним обладнанням медичні установи, де лікуються поранені військовослужбовці…

Ми не рахуємося з часом, необхідним для цієї роботи. Ми не економимо коштів, які потрібні для інших цілей у мирний період. Ми не займаємося популізмом, бо вже й так користуємося повагою серед волинян. Ми – учасники Благодійного фонду «Волинь-2014» та десятки наших добровільних помічників – у цей доленосний для всієї України та кожного її громадянина час допомагаємо нашому народові захистити наші європейські устремління та відстояти право жити та працювати на рідній землі. Ми це здійснюємо та будемо продовжувати робити з відкритим серцем, чистим сумлінням та щирими патріотичними почуттями.

Щастя вам, дорогі земляки, здоров’я, довголіття та миру! Нехай 2015-й рік буде кращим!

З повагою фундатори Фонду

Петро ПИЛИПЮК, Євген ДУДКА, Олександр АНДРІАНОВ, Віктор ЧОРНУХА, Андрій ТУРАК, Володимир ЦИБУЛЬСЬКИЙ, Валерій ДІБРОВА, Микола МУРАВЧУК, Василь ТАРАРАЙ, Анатолій ПОНІКАРЧУК, Сергій ГОЛІКОВ, Олег МЕРЧЕНКО, Богдан ЛУКАСІК, Володимир ГНАТЮК, Володимир МЕЛЬНИКОВИЧ, Петро ФІЛЮК.

 Дорогі волиняни! Шановні члени профспілок!

Від імені президії Федерації профспілок Волині від щирого серця вітаю вас із новорічними та різдвяними святами! Рік, що вже стає історією, виявився багатим на випробування та звершення, але ми з відповідальністю та патріотичними почуттями взяли участь у всіх доленосних звершеннях. Сподіваємося, що європейський курс розвитку нашої держави буде співзвучним посиленню соціальних прав людей праці, пенсіонерів, інвалідів, інших категорій громадян, які потребують максимального захисту та підтримки.

Бажаю вам, дорогі волиняни, у Новому 2015 році успіхів у всіх починаннях, нових трудових звершень, гідної зарплати, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

З повагою

Іван КАРПОМИЗ,

Голова Федерації профспілок Волинської області.

 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%