Дмитро Кулеба: «Проблема в уряді»

Дмитро Кулеба: «Проблема в уряді»

Уряд Німеччини сповільнює постачання боєприпасів для України. Берлін закликають прискорити вирішення питання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу в інтерв'ю Bild.

За його словами, німецькі оборонні компанії готові постачати боєприпаси українським військовим. Проте наразі затримка виникла на рівні уряду.

«Я думаю, що Німеччина дійсно могла б більше допомогти боєприпасами. З артилерійськими боєприпасами. Ми сіли з українськими представниками та німецькою збройною промисловістю, і німецька промисловість у моїй присутності вимагала від німецького уряду одного: підписаних контрактів. Ми готові доставити. Отже, проблема в уряді», - зазначив він.

Крім того, міністр додав, що не очікує найближчим часом на постачання Україні бойових літаків, оскільки це «дуже складне завдання з логістики та технічної точки зору».

«Тому ми радимо вже зараз розпочати підготовку українських пілотів на західних літаках, щоб, коли буде прийнято рішення про надання літаків, ми не витрачали час чи багато місяців на навчання», - підкреслив глава МЗС.

За словами глави європейської дипломатії Жозепа Борреля, в ЄС попередньо домовилися прискорити закупівлю  та постачання боєприпасів для ЗСУ.

Як пише CNN, Німеччина збільшить виробництво боєприпасів, щоб продовжувати військову підтримку України. Про це повідомив канцлер Олаф Шольц,

Також будуть нарощені спроможності з ремонту озброєння та військової техніки, які використовуються українськими силами.

«Підтримка України протягом року принесла нам знання, які дозволяють нам забезпечити достатнє постачання запасних частин для зброї, яка використовується у війні, на ремонтих потужностях, які ми створили за межами України «, – сказав Шольц

«Ми забезпечимо збільшення виробництва боєприпасів, як для зброї, яку ми постачаємо самі, так і для тієї, яка надходить із запасів, доступних у країнах Східної Європи», – додав голова німецького уряду.

Наш кор.

Фото: Björn Stritzel.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%