На одну годину вперед

На одну годину вперед

Переведення годинників на літній час 2023 року в Україні відбудеться в останню неділю березня. Цього року переведення годинника припадає на ніч з 25 на 26 число. Стрілки годинника потрібно буде повернути на одну годину вперед о 3:00.

Переводити вручну потрібно лише механічні моделі годинників. Головне не забути перевести стрілки годинника вранці 26 березня. Більшість гаджетів оновлюють час автоматично.

Традиційно в Україні переведення годинників відбувається двічі на рік. Перехід на літній та зимовий час регламентовано постановою Кабінету міністрів №509 "Про порядок обчислення часу на території України" від 13 травня 1996 року.

Перехід на «зимовий» та «літній» час проводиться більш ніж у 110 країнах, щоб наблизити адміністративний час до сонячного та знизити споживання енергоресурсів в індустріальних містах. Вперше годинникову стрілку перевели у Великій Британії 1908 року. На наших землях перехід на літній час вперше відбувся 1917 року, а з 1981 року перехід на літній та зимовий час став регулярним.

Завдяки переходу на літній час повніше використовується світловий день, і скорочується споживання електроенергії вечорами у будинках та на вулицях.

Наш кор.

Фото з доступних джерел

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%