Лісами, полями, болотами…

Лісами, полями, болотами…

В Міноборони Британії показали, як українські воїни тренуються на танках Challenger 2.

Наразі українські бійці проходять військові навчання на військових базах багатьох країн-партнерів. Міноборони Великобританії показало, як українські екіпажі тренуються на танках Challenger 2.

Про це стало відомо з їхнього Twitter-акаунту. Великобританія зобов'язалася надати 14 танків Challenger 2 та супутню амуніцію.

«Військовослужбовці ЗСУ проходять підготовку на основному бойовому танку Великобританії», – йдеться у повідомленні.

Також у джерелі наголосили, що Україна отримає партію танків Challenger 2.

«Великобританія зобов'язалася надати 14 танків Challenger 2 і супутню амуніцію, щоб підтримати Україну в її битві за свободу, що триває», – написали в пресслужбі міністерства оборони Великобританії.

Слід зазначити, що Challenger 2 – основний бойовий танк сухопутних військ Великобританії. Належить до танків третього покоління. Він був прийнятий на озброєння в 1991 році, і згідно з відкритою інформацією зараз британська армія має 386 таких танків, експлуатація яких планується аж до 2035 року. Ще 38 таких машин має на озброєнні Оман.

Challenger 2 вважається одним із найважких броньованих серед західних танків – у нього і вежа, і корпус прикриті бронею «Чобгем» другого покоління під кодовою назвою «Дорчестер», усі відомості про яку досі засекречені.

Раніше Великобританія оголошувала, що передасть Силам оборони України 14 танків Challenger 2, але згодом вирішила збільшити до 28 одиниць. Сталося це після візиту президента Володимира Зеленського до Лондона, що відбувся 8 лютого 2023-го

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%