З Часового Яру евакуювали всіх дітей

З Часового Яру евакуювали всіх дітей


Щоб неповнолітні мешканці Донеччини, де на Бахмутському напрямку воює з ворогом Луцький окремий батальйон ТрО ЗСУ, не постраждали від рашистських головорізів, місцева влада екакуювала їх углиб України.


Військовій адміністрації вдалось евакуювати всіх дітей з села Часів Яр, яке знаходиться на території Бахмутського району Донецької обл.


Про це 19 березня 2023 р. пише Агенція «РБК-Україна» на голову військової адміністрації міста Сергія Чауса.


Для евакуації, зокрема, було задіяно військову адміністрацію, волонтерів та поліцію.


«Немає дітей в Часовому Ярі, останні діти були вивезені позавчора. Спільними зусиллями військової адміністрації, поліції, «Білих янголів», ми зробили цю роботу. Складно, боляче, але зробили», – розповів Сергій Чаус.


Це допоможе врятувати життя дітей, які потерпають від регулярних обстрілів населеного пункту та не мають змоги відвідувати дитсадка та навчатися в школі навіть дистанційно.


Крім цього, українська влада намагається вберегти їх від можливого захоплення путінськими окупантами, які перетворюють маленьких українців на московський ясир, депортуючи їх вглиб Рашастану та незаконно віддаючи в дитбудинки чи прийомні родини.


Саме за це Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт владіміра путіна і його підручної марії львовой-бєловой, так званої «уповноваженої з прав дитини при президентові рф».


Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: дорога на Часів Яр.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%