Володимирське ТМО отримало автомобіль швидкої допомоги від українсько-німецького проєкту

Володимирське ТМО отримало автомобіль швидкої допомоги від українсько-німецького проєкту

23 березня Володимирське ТМО отримало автомобіль швидкої допомоги, який було закуплено у межах українсько-німецького проєкту «Правильні дії в правильний час». Нову техніку презентували за участі міського голови Ігоря Пальонки, генерального директора КП «Володимирське ТМО» Тетяни Ващук, а також начальника та головного спеціаліста відділу міжнародної діяльності та туризму Катерини Підгурець і Валерії Корнієнко. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Проєкт «Правильні дії в правильний час», який реалізовується виконавчим комітетом Володимирської міської ради у партнерстві з містом Цвікау (Німеччина) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина через ТОВ EngagementGlobalgGmbH, стартував 1 листопада минулого року. 

У межах проєкту, метою якого є підвищення шансів збереження життя та здоров’я жителів Володимир-Волинської міської територіальної громади через міцне німецько-українське партнерство у сфері медичного обслуговування, за грантові кошти (49 450 євро) закуплено автомобіль швидкої медичної допомоги. 

Спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги на базі FIAT Ducatо оснащений медичним обладнанням, необхідним для безпечного транспортування пацієнтів, зокрема ношами, каталкою, дефібрилятором, відсмоктувачем. За кошти місцевого бюджету громади для автомобіля було придбано монітор пацієнта (вартість 45 510 грн). 

Під час огляду автомобіля швидкої допомоги міський голова Ігор Пальонка зазначив, що проєкт вдалось втілити завдяки спільним зусиллям відділу міжнародної діяльності та туризму Володимирського міськвиконкому, Територіального медичного об’єднання, а також партнерів з німецького міста-партнера Цвікау, з якими реалізовано уже не перший корисний для нашої громади проєкт. 

Генеральний директор ТМО Тетяна Ващук своєю чергою подякувала від імені усього колективу медичного закладу за чергову вагому підтримку у вигляді автомобіля швидкої допомоги, який надалі слугуватиме для наших мешканців, поліпшуючи якість надання медичної допомоги, а також висловила сподівання, що це не останній подібний проєкт, який буде успішно реалізовано у Володимирі. 

До слова, проєкт «Правильні дії в правильний час» також передбачає проведення обміну досвідом у режимі онлайн між медичним персоналом Володимирського ТМО та клініки ім. Генріха Брауна, що знаходиться у місті Цвікау, щодо технічних особливостей даного транспортного засобу. Окрім цього, буде записане інформаційне відео, яке розкриватиме способи розпізнання критичного стану людини та важливість вчасного виклику швидкої медичної допомоги. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%