На ремонт відділення дитячої онкогематології виділили 12 мільйонів гривень

На ремонт відділення дитячої онкогематології виділили 12 мільйонів гривень

На ремонт та розширення приміщення відділення дитячої онкогематології КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» передбачили 12 мільйонів гривень. 

Відповідне рішення ухвалили депутати Луцької міської ради. 

За словами міського голови Ігоря Поліщука, близько 40 % дітей нашої громади лікується саме у цьому закладі. Хворі дітки мають перебувати у максимально стерильних приміщеннях з необхідним обладнанням. 

“У нас є онкологічне відділення в обласній лікарні. Це підрозділ Волинського обласного територіального медичного об'єднання захисту материнства і дитинства, і там лікується багато діток, в тому числі, і з нашої громади. У нас, як і у багатьох інших містах, є дитяча міська поліклініка, але не має дитячої міської лікарні. У зв'язку з функціонуванням перинатального центру це онкогематологічне відділення стало прохідним, а лікування дітей потребує стерильності. Воно вимагає вентиляції, збереження усіх умов, тому що в діток після проведення хімієтерапії імунітет ослаблений, і будь-яке захворювання, навіть найлегше, переноситься дуже важко та впливає на процес одужання. 

Згідно з інформацією нашого обласного територіального об'єднання, відсоток діток, які виліковуються, становить 80% і більше. Це відділення онкогематології буде у приміщенні значно більшому, ніж зараз - у відділенні травматології та ортопедії. Можна буде зробити для кожної мами з дитиною окрему палату з окремим санвузлом”, - зазначив міський голова. 

До того ж, за його словами, у новому онкогематологічному відділенні можна буде проводити операції з пересадки кісткового мозку. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото ілюстративне. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%