У Луцькій громаді діятиме Програма сприяння розвитку волонтерства

У Луцькій громаді діятиме Програма сприяння розвитку волонтерства

Сьогодні, 31 березня, депутати міської ради затвердили Програму сприяння розвитку волонтерства Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Йдеться про документ, який допоможе залучати інвестиції через різноманітні гранти, налагодження ефективної співпраці волонтерських ініціатив з місцевою владою. 

Програма сприяння розвитку волонтерства передбачає посилення взаємодії волонтерських ініціатив з органами місцевого самоврядування та сприятиме більш чіткому визначенню та плануванню спільних дій та заходів, проведенню регулярних консультацій з громадськістю. Органи місцевого самоврядування, уникаючи втручання у діяльність волонтерських організацій, мають створювати сприятливі умови для розвитку волонтерства, громадської активності, підвищення рівня самоорганізації жителів та впроваджувати інструменти громадської участі в ухваленні та реалізації владних рішень. 

Останніми роками в Україні активізувався волонтерський рух, пов’язаний із Революцією гідності, анексією російською федерацією Криму та повномасштабним вторгненням в Україну. Волонтери нарівні з іншими державними інституціями та органами місцевого самоврядування активно підтримували та підтримують Збройні сили України, підрозділи сил територіальної оборони, працюють у напрямку адаптації внутрішньо переміщених осіб. 

Тому дана  Програма надасть можливість ефективної системної співпраці органу місцевого самоврядування та волонтерських ініціатив, організацій, сприятиме підвищенню іміджу волонтерської діяльності загалом та дозволить оптимізувати роботу у волонтерському напрямку, систематизувати та унормувати її на скільки це можливо відповідно до законодавчих норм. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото ілюстративне. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%