Ківерцівську громаду відвідали благодійники з-за кордону

Ківерцівську громаду відвідали благодійники з-за кордону

Днями до Ківерцівської міської ради завітали представники неприбуткової організації SchnelleNothilfe, що у місті Neuss, Німеччина. 

Про це інформує Ківерцівська міська рада. 

Метою візиту благодійників стало знайомство з роботою Координаційного центру при Ківерцівській міській раді, проведення оцінки потреб допомоги, що надається військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам. 

Організація SchnelleNothilfe неодноразово надсилала у нашу громаду гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, іграшок, меблів тощо. 

У результаті зустрічі благодійник Denis Rimpo запропонував свою подальшу допомогу та підтримку нашій громаді та спільно з членами даного центру детально обговорив наступні кроки співпраці. 

Зокрема на зустрічі міський голова Олександр Ковальчук подякував представникам організації за підтримку та допомогу і передав Подяки від міської ради усім закордонним благодійникам, які долучалися до допомоги. 

Також учасники зустрічі відвідали КП "Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради" де проходять лікування військовослужбовці. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%