Латвійські волонтери та волинські лісівники підтримали особливих діток

Латвійські волонтери та волинські лісівники підтримали особливих діток

Благодійний фонд «Лісівники Волині» у співпраці зі своїми латвійськими партнерами – громадськими організаціями Biedrība "TEV", TrimenTractors, Ziedot.lv передали допомогу вихованцям Головненської спеціальної школи. 

Про це інформує Волинська міська рада. 

До гуманітарного вантажу увійшли 11 комплектів комп’ютерної техніки, канцелярське приладдя, засоби гігієни, дитячий одяг та взуття, а також кухонне начиння і девайси. Виконувачка обов’язки директора обласного комунального закладу Наталя Максимук зазначила, що дуже цінує підтримку волонтерів і благодійників у цей непростий час, адже допомога дозволяє створити максимально комфортне освітнє середовище для дітей з інвалідністю. 

У Головненській спецшколі - майже 160 учнів. Це діти з важкими порушеннями мовлення, синдромом Дауна, аутичними розладами, а також сироти та позбавлені батьківського піклування. «Педагогічний колектив робить усе можливе, щоб не лише навчати наших вихованців, але й допомогти їм стати самодостатніми у побуті та суспільстві», - стверджує Наталя Максимук. Навчальний процес тут тісно пов’язаний з корекційними і соціальними технологіями розвитку дитини з особливими потребами, а також з психолого-педагогічною підтримкою. На базі школи організоване і виробниче навчання для вихованців, які за станом здоров’я та рівнем інтелекту можуть оволодіти однією з професій. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Волиньради. 

 

 
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%