На Волині шиють уніформу для військових

На Волині шиють уніформу для військових

Для задоволення запитів військових голова обласної ради Григорій Недопад відвідав місцеві підприємства, які з початком повномасштабної війни переорієнтували свої виробництва на армійські потреби.  

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Очільник Волиньради зазначив, що коштом обласного бюджету планується закупити для волинських 100-ї окремої бригади ТрО та новосформованого 2-го стрілецького батальйону зимову і літню польову амуніцію, а також тактичне взуття.  

«Це те, про що нас просять воїни. І усе це дуже хорошої якості вже виготовляють наші місцеві підприємства з бездоганною репутацією. Таким чином є можливість швидко і ефективно задовольнити запит військових і, одночасно, підтримати бюджетними коштами наших виробничників, бо вести справи у час війни їм також непросто», - зауважив Григорій Недопад.  

Він особисто зустрівся з керівниками підприємств, а також оглянув виробничі потужності та детально ознайомився із пропонованою для військових продукцією.  

Власник швейної компанії «Едельвіка» Юрій Переходько розповів, що фабрика виготовила близько 13 тисяч зимових комплектів одностроїв і вже відшила 3,5 тисячі літньої польової форми. 

«Шиємо ми відповідно до стандартів, рекомендованих Міноборни, але з власної тканини. Вона дуже зносостійка, бо тчемоу дві скручених нитки, має спеціальне вологовідштовхуючепросочення, але при цьому тканина «дихає», щодо цієї технології ми консультувалися з іноземними фахівцями. Для виготовлення зимової форми у японських партнерів ми придбали синтепух, який за характеристиками не поступається гусячому пухові. Від захисників тільки найкращі відгуки», - запевняє керівник підприємства. 

Невелика сімейна фабрика «Вадрус» спеціалізувалася на модельному взутті, але вже у перший тиждень великої війни у дві зміни почала виготовляти тактичне взуття.  

«25 лютого ми всі вийшли на роботу, обрали модель, яка найбільше була схожа на берці, і почали шити з тих матеріалів, які у нас були», - пригадують засновники підприємства, батько і син Микола та Вадим Русяки.  

Кажуть, уже відправили військовим понад 15 тисяч пар, і попит не спадає. 

«В Україні, на жаль, немає спеціалізованого виробництва тактичного взуття. Пізніше ми багато експериментували з моделями, вивчали вітчизняні стандарти, досліджували іноземні. Але, знаєте, от той найперший наш варіант виявився і найбільш вдалим, так його оцінюють військові за ергономічність та легкість», - стверджує Русяк молодший.  

«Найкраща рекомендація продукції «Едельвіки» та «Вадруса» - це схвальні відгуки військових, які випробували амуніцію у бойових умовах, а також те, що серед замовників – потужні та авторитетні благодійні фонди і волонтерські центри, в тому числі і наш «Ангар»», - підсумував робочі зустрічі Григорій Недопад. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото облради. 
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%