Не бачимо адекватної реакції світу на наміри рф розмістити ядерну зброю в білорусі – Данілов

Не бачимо адекватної реакції світу на наміри рф розмістити ядерну зброю в білорусі – Данілов


Переміщення ядерної зброї на територію іншої країни – це неприпустимо, але адекватної реакції світу на такі наміри російської федерації немає.

 

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив в інтерв’ю Укрінформу.

 

«Переміщення ядерної зброї на територію іншої країни – це неприпустимо з точки зору міжнародного права, міжнародного процесу. Звісно, росія вважає, що в неї своє внутрішнє право. У них навіть ухвалено закон про те, що внутрішнє право привілеює над міжнародним. Але ж ми не бачимо адекватної реакції світової спільноти на це», – зазначив секретар РНБО.

 

На його переконання, погрози президента російської федерації володимира путіна щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території республіки білорусь – це шантаж Європи та країн НАТО. "Є певні міжнародні зобов’язання. Якщо росія повністю виходить з усіх міжнародних зобов’язань, світ має зовсім по-іншому реагувати на такі дії", – наголосив Данілов.

 

Як повідомлялося, раніше путін заявив, що росія розмістить тактичну ядерну зброю у білорусі. У лютому цього року путін оголосив про «призупинення» участі рф у Договорі про скорочення стратегічних наступальних озброєнь зі США (Новий START), хоча положення цього документа не передбачають можливості його «призупинення».

 

Міністерство закордонних справ України заявило, що намір росії розмістити в білорусі тактичну ядерну зброю – це порушення Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

 

Ольга ДАНИЛЮК,

Фото: Укрінформ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%