Рівень води у річках знижується

Рівень води у річках знижується

За останню добу спостерігається тенденція щодо зниження рівня води у річках та зменшення кількості підтоплень територій. Залишаються підтопленими 624 домогосподарства.

Про це повідомляє ДСНС України.

«За останню добу спостерігається тенденція щодо зниження рівня води у річках та зменшення кількості підтоплень територій. Залишаються підтопленими 624 дворогосподарств (Чернігівська – 378, Черкаська – 120, Дніпропетровська – 59, Полтавська – 35, Кіровоградська – 25 та Київська – 7 ) та 105 будинки (Черкаська – 39, Дніпропетровська – 39, Кіровоградська – 25, Чернігівська – 2)», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено 19 тис. 321 га сільськогосподарських угідь.

Порушено транспортне сполучення до 31 населеного пункту Чернігівської області.

Крім того, за інформацією Гідрометеорологічного центру, спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях 8 областей (Волинська, Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Рівненська, Полтавська, Черкаська та Чернігівська). 

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%