Президент готовий віддати наказ про наступ

Президент готовий віддати наказ про наступ

Верховний головнокомандувач і Президент України Володимир Зеленський впевнений, що не можна тягнути з відвоюванням своїх територій до того, поки партнери нададуть F-16. Контрнаступ має початися раніше. Але чи вистачить для успіху наявних сил та засобів?


Як 29 квітня ц. р. повідомила «Українська правда», Володимир Зеленський у інтервʼю фінським, шведським, данським і норвезьким журналістам сказав:


«Це б дуже сильно допомогло… Але ми розуміємо, що так затягувати ми не будемо, і ми будемо починати ще до того, як у нас з’являться F-16 або щось іще. Заспокоювати Росію, що у нас ще є кілька місяців, щоб почати навчатися на літаках, і потім вже почнемо... Ні, так не буде. Ми почнемо і будемо іти вперед…».


Верховний головнокомандувач також пояснив, що раніше Україна просила закриття неба, аби захистити цивільне населення, а зараз – щоб супроводжувати контрнаступ Збройних сил. Він нагадав, що реакцію Росії на надання літаків боятися не варто – «найстрашніше вже відбулося, вони почали повномасштабну війну».


Тепер головне, щоб наявних у Сил оборони засобів та людського потенціалу вистачило не лише втримати позиції на Донбасі, але й успішно здійснити контратаку у визначеному командуванням районі.


Світлана КОМА.

На фото з «Вікіпедії»: літак-винищувач F-16.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%