З урахуванням воєнного стану

З урахуванням воєнного стану

Тарифний план «Фіксований» компанії «Нафтогаз України», який встановлює ціну на газ на рівні 7,96 грн за куб. м, діятиме ще протягом року. Про це в суботу, 29 квітня, повідомила прес-служба компанії. 

Глава Групи «Нафтогаз», Олексій Чернишов, підкреслив, що ціна на газ для домашніх споживачів не зміниться. Це рішення було ухвалено з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Незважаючи на складність ситуації, компанія продовжить зберігати ціну на паливо для громадян на рівні, що існував до військових дій.

У пресслужбі зазначили, що газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжує забезпечувати безперебійне і стабільне постачання газу для більш ніж 12,4 млн домогосподарств в Україні. Усі ці клієнти отримують газ у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Згідно з цим тарифом, період дії продовжено до 1 травня 2024 року, що забезпечує стабільність цін на газ для побутових клієнтів.

Водночас у Міненерго заявили, що необхідно ухвалити рішення про збільшення тарифів на електроенергію, інакше енергосистема не буде готовою до зими, що настає.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%