Жінка вчинила… сексуальне насильство прямо в метро!

Жінка вчинила… сексуальне насильство прямо в метро!


У Великій Британії проводиться системна робота щодо протидії різним формам домагань у громадському транспорті. Але навіть бувалих пінкертонів збила з пантелику ситуація, коли за сексуальне насильство щодо чоловіка доводиться шукати… жінку! Зрозуміло, що в Україні такі факти не обліковувалися ніколи.


Лондонська поліція розшукує жінку, яку звинувачують в сексуальному насильстві над чоловіком на станції метро у м. Лондоні. Про це повідомляє ВВС з посиланням на Британську транспортну поліцію.


Цей випадок трапився ввечері 29 квітня ц. р. на ескалаторі лондонського метро.


«Невстановлена наразі жінка спробувала обійняти чоловіка, а коли він намагався вирватися, «вчинила над ним сексуальне насильство», кажуть у поліції, не повідомляючи інших подробиць.


Відразу після інциденту жінка в супроводі подруги зійшла з ескалатора і сіла в поїзд метро.


Британська транспортна поліція опублікувала записи з камер відеоспостереження, заявивши, що хоче поговорити з жінкою, щоб прояснити інцидент.


«У столиці Великої Британії проводиться кампанія щодо протидії випадкам сексуальних домагань у громадському транспорті. Зокрема, на станціях метро розмістили плакати з проханням до пасажирів допомагати постраждалим і втручатися в ситуації», – деталізувала ТСН.


Чи треба пояснювати чому в Україні не обліковано жодного випадку сексуальних домагань від жінок щодо чоловіків не те що в метро чи автобусі, а навіть за місцем роботи чи в побуті?


Світлана КОМА.

На фото ТСН: скріншот із камер спостереження в лондонському метро з зображенням підозрюваної.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%