Загинув легендарний десантник «Кельт»

Загинув легендарний десантник «Кельт»


За свободу та незалежність нашої країни в кровопролитних боях поліг найбільш результативний зенітник Збройних сил України – Андрій Лінійчук із позивним «Кельт». За час повномасштабної війни захисник збив найбільшу кількість засобів повітряного нападу противника. Але справу Героя продовжують його бойові побратими, тому ворог в Україні знайде собі могилу!


95 Окрема десантно-штурмова бригада зазначає: ім’я сержанта Андрія Лінійчука вже вписане у військову історію не лише України, а й Великої Британії. Адже саме він був першим, хто здійснив бойове застосування переносного зенітно-ракетного комплексу Martlet – модифікації Starstreak.


«Десантник став найрезультативнішим зенітником Збройних сил України. 16 «Орланів», 1 «Zala» та навіть бойовий вертоліт Ка-52 – усе це на рахунку повного кавалера ордена «За мужність» Андрія Лінійчука», – йдеться в повідомленні.


Зазначається, що захисник родом з Житомирської області. Ще зі шкільних років він визначив для себе: після здобуття освіти обов’язково вступить до лав ЗСУ, аби захищати країну.


«Тож одразу після отримання ступеня бакалавр з лісівництва, «Кельт» влітку 2020 р. підписав контракт із 95 окремою бригадою ДШВ. Початок повномасштабного наступу росіян він зустрів під донецькою Горлівкою на позиціях ЗРК «Стріла», у розрахунку якої тоді працював», – деталізував портал «Главком».


Під час запеклих боїв з російськими окупантами воїн двічі був поранений і кожен раз не міг дочекатися, коли закінчиться лікування, щоб повернутися до побратимів. На жаль, під час чергового ворожого обстрілу він загинув.


«Андрія нам буде не вистачати. Він став нам братом. Його наполегливість і відповідальність були для нас прикладом, а почуття гумору – розрадою під час бойових виходів… Ми втратили побратима та справжнього Аса! Однак справа його буде ще довго жити! Його вихованці будуть так само охороняти небо та знищувати ворожі повітряні цілі! Українське небо завжди буде під надійною охороною та обороною!», - заявили побратими полеглого захисника.


Такою ціною дається кожен день кровопролитної війни проти путінської орди, яка продовжує сунути на позиції ЗСУ та обстрілювати мирне населення.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби 95 ОДШБР ЗСУ: таким був Андрій Лінійчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%