Тоді газети писали

Тоді газети писали


65 років тому

Вибори на носі

10 січня в клубі колгоспу ім. Хрущова відбулися загальні збори колгоспників, присвячені наступним виборам до Верховної Ради СРСР.З інформаційним повідомленням про це виступив директор середньої школи т. Кошемчук. Колгоспники з великим піднесенням зустріли це повідомлення. Вони зобов’язалися підготовку до виборів у Верховну Раду СРСР ознаменувати новими виробничими перемогами, добитися в цьому році ще вищого врожаю всіх зернових і технічних культур.

(«Вільний шлях», 1950 р.)

15 років тому

Наші кораблі – у Греції

У понеділок в приміщенні міністерства оборони Греції відбулася церемонія підписання контракту про закупівлю урядом цієї країни двох українських швидкісних кораблів на повітряній подушці типу «Зубр» виробництва Феодосійського суднобудівного заводу «Море». Вартість контракту перевищує 95 млн дол. США. Кораблі українського виробництва отримали високу оцінку грецьких експертів.

На фото із Вікіпедії: малий десантний корабель на повітряній подушці типу «Зубр».До слова. Всього на феодосійському суднобудівному заводі «Море» було побудовано 12 кораблів цього проекту: 10 – для ВМФ Росії і 2 – для ВМС Греції. Ще 2 кораблі, що будувалися для ВМФ Росії, залишилися недобудованими і були розібрані.

(«Досвітня зоря», 2000 р.)

10 років тому

50 тисяч – «за» референдум

У Донецьку зібрали понад 50 тисяч підписів мешканців міста за проведення референдуму щодо федералізації. Про це повідомив голова Донецької міської організації Партії регіонів Олександр Бобков. При цьому він заявив, що Партія регіонів не акцентує увагу на збиранні підписів за референдум. За його словами, ніякого сепаратизму ніхто ініціювати не буде, потрібен внутрішній устрій держави, та модель, яка могла б найефективніше діяти.

Волинський Ісус

Незвичний учень навчається у Старовижівський школі. Шестирічного хлопчика звати Ісус. Назвати первістка іменем Спасителя батько вирішив не заради слави. До цього вчинку підштовхнуло власне життя, сповнене трагізму. Злочинець-рецидивіст, який 15 років відсидів у тюрмі за участь у вбивстві, повірив у Бога. Наприкінці терміну одружився. Дружина довго не вагітніла. Тому Андрій пообіцяв Богу, що назве свого сина Ісусом, якщо у них народиться хлопчик…

(« Досвітня зоря», 2005 р.)

5 років тому

Синдром Гаїті

Потужний землетрус у центрі невеликої острівної держави Гаїті став навіть меншим злом, аніж те, що відбувається після смертоносного удару розбурханої стихії. Понад 100 тис. громадян загинули після першого поштовху землетрусу. Чверть мільйона потребує невідкладної медичної допомоги. Два мільйони втратили дах над головою. На Гаїті фактично відсутній контроль за ситуацією з боку органів державної та місцевої влади. Значні втрати в лавах поліції та армії унеможливлюють використання силових методів для боротьби з масовим розгулом злочинності…На фото із відкритих джерел: наслідки землетрусу.

(«Волинська газета», 2010 р.)

За матеріалами Державного архіву у Волинській області

підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%