На Волині утеплять чотири медзаклади

На Волині утеплять чотири медзаклади


Чотирьом медичним закладам на Волині погодили пільгову позику від Європейського інвестиційного банку на утеплення приміщень лікарень.

 

Про це повідомили в обласній раді.

 

Кредит на утеплення п'ятьох будівель нададуть обласній клінічній лікарні, об’єднанню захисту материнства і дитинства, психіатричній лікарні та госпіталю інвалідів війни.

 

Утеплення лікарень фінансується коштом пільгової позики Європейського інвестиційного банку. Загальна вартість реконструкції перевищує 16 мільйонів євро, а термін кредитування становить 25 років.

 

Більшу частину оплати зобов’язань обласна рада взяла на себе. Медзаклади мають співфінансувати в межах 15-30% в залежності від їх фінансових спроможностей. Обов’язковий платіж належить здійснювати двічі на рік", – повідомив голова депутатської комісії з питань бюджету і цінової політики Орест Маховський.

 

Як зазначили в облраді, енергомодернізація передбачає заміну вікон, даху, вентиляційної та теплової систем, утеплення фасадів та будівництво модульних котелень.

 

Наразі за трьома лотами уже проведені тендерні процедури на визначення виконавця робіт, решту конкурсів оголосять невдовзі.


Ольга ДАНИЛЮК,

Фото: Суспідьне

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%