Хто сумує за жертвами політичних репресій, а хто на ровері, сміючись, їздить…

Хто сумує за жертвами політичних репресій, а хто на ровері, сміючись, їздить…


Якби мер Луцька був шанувальником плавання, то в центрі міста рух перекривали б для встановлення там гумових басейнів? Бо оскільки Ігор Поліщук полюбляє їздити на велосипеді, то 21 травня обласний центр Волині був паралізований через черговий велопробіг? Воєнний стан, запеклі бої луцького батальйону тероборони на Бахмутському напрямку, скорботні заходи з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій, інші суворі реалії сьогодення не аргумент, щоб тимчасово відмовитися від розкішних звичок мирного часу?


21 травня. Луцьк. Сонячний недільний день. На Замковій площі люди, яких чомусь називають «небайдужими громадянами», а також традиційно представники влади, прийшли, щоб віддати шану жертвам сталінського беззаконня, жертвами якого стали мільйони безневинних українців. Нинішній путінський режим як спадкоємець масових репресій намагається повернути криваве минуле, але московську орду стримують на фронті героїчні сини та доньки України.


Традиційний молебен традиційно провело православне, римо-католицьке і греко-католицьке духовенство. Як завжди, не прийшли промосковські попи з т. зв. упц мп...


Схилили голови в скорботі та поклали куплені за бюджетні кошти квіти перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко та заступник Юрій Гупало, заступник голови Волинської облради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк.


Актуальна і патріотична подія, яка нагадує, що несуть на своїх багнетах спадкоємці сталінського беззаконня сучасні рашистські окупанти, проти яких на Сході держави ведуть кровопролитні бої Сили оборони, в тому числі – луцький батальйон тероборони.


І фактично в цей самий час лучани та гості міста зіткнулися з іншою проблемою. В рамках проведення «Всеукраїнської акції «Велодень-2023» у м. Луцьку 10 год. 30 хв. до 13 год. 00 відбулося «тимчасове зупинення руху транспорту».


Про таку оказію покататися на роверах у масовому порядку в луцькій мерії повідомили заздалегідь:


«Усі охочі на велосипедах проїдуть за традиційним маршрутом: ТЦ «Порт Сіті» – проспект Соборності – проспект Молоді – проспект Відродження – вулиця Рівненська – Київський майдан – проспект Волі – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея – проспект Перемог – ТЦ «Порт Сіті». Початок акції – о 9 год. 00 хв.».


І тут виникає риторичне запитання:


«Якби мер Луцька був шанувальником плавання, то в центрі міста рух перекривали б для встановлення там гумових басейнів? Бо оскільки Ігор Поліщук полюбляє їздити на велосипеді, то 21 травня обласний центр Волині був паралізований через черговий велопробіг? Воєнний стан, запеклі бої луцького батальйону тероборони на Бахмутському напрямку, скорботні заходи з нагоди Дня  інші суворі реалії сьогодення не аргумент, щоб тимчасово відмовитися від розкішних звичок мирного часу?».


Яку відповідь приготували носії цивільної влади?


Світлана КОМА.

На фото ІА «Конкурент»: луцький «Велодень-2023».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%