Жителі Волинської області можуть отримати крісла колісні безкоштовно

Жителі Волинської області можуть отримати крісла колісні безкоштовно

Розпочав роботу Хаб асистивних технологій, який у Львові відкрила міжнародна організація MomentumWheelsforHumanity завдяки підтримці міжнародної організації ChristianBlindMission та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). 

Хаб безкоштовно забезпечуватиме засобами для покращення мобільності та самообслуговування осіб, які їх потребують у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській та Київській областях, а також у місті Київ. Тут можна буде отримати крісла колісні, палиці, милиці,  ходунки, проти пролежневі подушки, а також різноманітні засоби для  самообслуговування. 

Допоміжні засоби реабілітації розповсюджуватимуться у співпраці із  закладами охорони здоров’я, які є партнерами MomentumWheelsforHumanity: Комунальне підприємство «Волинський  обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради, Комунальне підприємство «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади», Комунальне підприємство «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради. 

Для того, щоб отримати допоміжний засіб реабілітації в Хабі асистивних технологій, особа повинна звернутись із запитом до мультидисциплінарної команди закладу охорони здоров’я. Після цього, заклад охорони здоров’я формує заявку на спеціально створеному порталі, і після опрацювання даних, мобільна команда Хабу готує та передає асистивний засіб. Особливістю Хабу є те, що тут можна не лише безкоштовно отримати потрібний асистивний засобів: засоби допоможуть налаштувати, а також навчать користуватися ними. 

Загалом, за спільної підтримки партнерів, до кінця 2024 року Хаб Асистивних Технологій безкоштовно надасть 2 500 допоміжних засобів реабілітації щонайменше 2 200 особам. 

Наш кор. 

Фото ілюстративне. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%