У Володимирі освятили оновлену дошку пам'яті полеглих захисників

У Володимирі освятили оновлену дошку пам'яті полеглих захисників

22 травня, у дев’яті роковини трагедії під Волновахою, коли громада Володимира вшановує полеглих у російсько-українській війні земляків, на площі Героїв відбувся пам’ятний захід та освячення оновленої дошки з портретами майже сотні воїнів.  

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Ще до початку заходу біля дошки зібрались рідні загиблих та померлих бійців, які уквітчали портрети своїх найдорожчих воїнів та запалили лампадки. Ніхто не міг стримати сліз, коли ведучий Роман Віслобоков почав зачитувати імена Героїв, які народились, жили у нашій громаді та до останнього подиху захищаючи рідну землю, віддали за неї свої життя. 

Під звуки гімну України, який виконував військовий оркестр 14-ї ОМБр, синьо-жовтий стяг на флагштоці підійняли діти загиблих Героїв – Гліб Спасьонов та Вероніка Лук’янович. 

Священнослужителі ПЦУ на чолі з архієпископом Володимирським і Нововолинським Матфеєм відслужили панахиду за спочилими воїнами та здійснили обряд освяченні оновленої дошки. До панахиди долучився і настоятель римо-католицького костелу Іоакима та Анни отець Лєшек.  

Під час заходу представниця Володимирського РТЦК та СП вручила матері та дружині старшого сержанта Євгена Ворошика його посмертну нагороду – орден “За мужність” ІІІ ступеня.  


“Перші втрати Володимирщина понесла саме 22 травня 2014 року. Влітку цього ж року наша громада зазнала нових втрат. Тоді ми подумати не могли, що настане такий страшний час, коли ми хоронитимемо іще більше наших захисників. Сьогодні завдяки їхньому подвигу, завдяки покладеним на вівтар життям, а також завдяки воїнам, які зараз стоять по периметру фронту, ми маємо змогу продовжувати працювати, жити та ростити дітей у мирному місті. Низько схиляють перед родинами загиблих захисників. Ми перед вами у неоціненному боргу…”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка у своїй промові. Слово на заході також надали голові Володимирської РВА Юрію Лобачу та голові районної ради Юрію Хицю. Потому квіти представники влади, військовослужбовці, рідні бійців та небайдужі містяни під звуки мелодії “Плине кача” поклали до оновленої дошки квіти. 

Зазначимо, що кропітка робота з підготовки портретів до оновлення пам’ятної дошки тривала близько двох місяців. Кожна світлина та підписи до неї були узгоджені з рідними бійців. Враховуючи думку членів родин, на дошці пам’яті розмістили портрети як загиблих, так і тих захисників, чия смерть пов’язана із захистом незалежності.  

Щодо розміщення світлин бійців з інших громад нашого району, міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з керівниками району та очільниками громад. Було домовлено, що рідні полеглих захисників, які бажають розмістити портрет на дошці у Володимирі, мають спершу звернутись із відповідною заявою до голови своєї громади. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%