На Волині відзначили обдарованих школярів

На Волині відзначили обдарованих школярів

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась урочиста академія «Інтелектуальний Олімп Волині». Призерів та лауреатів привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.  

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Відзнаки отримали переможці фінальних етапів: ХІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також наставники школярів. 

Окрім того, перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук вручив почесні грамоти обласної ради заслуженій учительці України, педагогу Нововолинського ліцею № 1 Аллі Горбач, учительці біології Нововолинського ліцею № 4 імені Т.Г. Шевченка Тетяні Павловській та вчительці української мови і літератури Луцького ліцею № 22 Тетяні Парадовській.  

«Мені дуже приємно вітати майбутню інтелектуальну еліту українського суспільства, майбутнє України, - наголосив у вітальному слові Юрій Поліщук. - Я завжди з великою повагою ставлюся до педагогів і учнів, які беруть участь в різноманітних конкурсах та змаганнях, бо з власного досвіду знаю, наскільки важкою є така праця. Саме конкурси та олімпіади демонструють рівень освіти в регіоні та на загальноукраїнському рівні. Волинь завжди була флагманом, посідаючи найвищі місця у загальнодержавному рейтингу. На моє переконання, вшанування переможців має розпочинатися на місцях – у територіальних громадах. Саме там необхідно передбачати заохочувальні грошові винагороди наставникам, подарунки дітям і подяки батькам, бо саме командна робота призводить до успіху і гарних результатів. Учням бажаю не зупинятися на досягнутому, брати активну участь в інтелектуальних змаганнях, вдосконалюватися самим і з гордістю представляти свої школи, громади, область і Україну на міжнародних та всеукраїнських заходах. Наставникам щиро бажаю заслужених нагород і морального задоволення від навчального процесу, адже робота з обдарованими дітьми - це назавжди, це праця, яка переростає у щиру дружбу між наставником і учнем, що часто триває упродовж усього життя». 

Директор ВІППО Петро Олешко зауважив, що метою проведення нинішнього заходу є й адресна підтримка талановитих дітей та їх наставників. «Сьогодні ми живемо у непростий час, навчатися не просто і навчати важко, а брати участь в інтелектуальних змаганнях - це завдання надзвичайної складності. Але усі ви з ним впорались на відмінно. Сьогодні у цій залі присутні обдаровані і талановиті діти, вони активні, сучасні, прогресивні та креативні. Їхні перемоги - це також заслуга і наставників, вагомий і вклад батьків, від яких значною мірою залежало формування особистості у ранньому віці», - підкреслив він. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото облради. 
 
 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%