На Волині викрили 11 порушень рибальства

На Волині викрили 11 порушень рибальства

У період з 15 по 22 травня волинські рибоохоронці викрили 11 порушень Правил рибальства. Серед них 8 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (використання плавзасобів в нерест, риболовля на нерестовищах, риболовля з перевищенням знарядь ) та 2 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (риболовля забороненими знаряддями). 

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль. 

Крім цього, складено 1 акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. 

Для прикладу, порушення правил рибальства було викрито: 

15 травня на озері Довге Заболоттівської громади Ковельського району. Пересування плавзасобами в період нересту.  

16 травня на річці Стир, поблизу с. Хряськ Маневицької громади Камінь-Каширського району. Порушник здійснював вилов риби 4 сітками, чим встиг завдати шкоди рибному господарству на суму 1 598 грн. 

18 травня на р. Стохід, поблизу с. Боровне Камінь-Каширської громади Камінь-Каширського району. Викрито два порушення. Один порушників здійснював вилов риби забороненим сітним знаряддям лову. Інший пересувався плавзасобом в період нересту. 

20 травня на Хрінницькому водосховищі у Берестечківській громаді Луцького району. Викрито 3 порушників рибальства, які займалися підводним полюванням в період нересту. Крім цього, на даній водоймі виявлено безгосподарське майно – з водойми вилучено 10 сіток, загальною довжиною 450 метрів. У сітках знаходилося 15 кг риби, яку в живому стані повернено у водне середовище, чи попереджено збитків рибному господарству на суму 60 792 грн. 

21 травня на озері Синівське, поблизу с. ШкробиСереховичівської громади Ковельського району. Пересування плавзасобами в період нересту.  

21 травня на оз. Гривинське, поблизу с. ЛишнівкаПрилісненської громади Камінь-Каширського району. Вилов риби з перевищенням дозволених знарядь лову. 

Нагадуємо, що 21 травня закінчилася нерестова заборона на річках Волині та їх кореневих водах. Продовжується і триватиме до 10 червня (включно) весняно-літня заборона на озерах і водосховищах та до 30 червня (включно) в придаткових водах річок (непротічні в межений період ставки, стариці русел, заплави). Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство на водоймах загального користування гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега в адміністративних межах населених пунктів. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото рибохоронного патруля. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%