На Волині відзначили чемпіонок з футзалу

На Волині відзначили чемпіонок з футзалу

У 2022-2023 році волинська команда «Ладомир» стала чемпіонами України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2022-2023 років.  

Сьогодні, 25 травня у Волинській ОДА гравчиням команди «Ладомир» вручили Подяки. 

За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка, заступник очільника ОДА Юрій Гупало вручив Подяку голови облдержадміністрації спортсменкам. Також до спілкування з чемпіонками долучився директор Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА - Олександр Хвіщук. 

За дорученням голови облради Григорія Недопада, спортсменок привітав його заступник – Юрій Поліщук та вручив Подяки голови обласної ради, Почесною Грамотою обласної ради нагородили тренера команди - Олега Бортніка. 

Також до вітань приєднались поважні гості: президент асоціації футболу Волині – Віталій Кварцяний, перший заступник голови, виконавчий директор Асоціації футболу Волині – Василь Кохановський, начальник відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Володимирської міської ради – Вячеслав Петрук. 

Історія жіночого футбольного клубу «Ладомир» бере свій початок з 2017 року. Назва клубу походить від стародавньої історичної назви м. Володимир. Засновником клубу є адміністрація навчального закладу. На даний час співзасновниками є Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради та Громадська організація «Спортивний клуб «Ладомир»ВВ в особі голови правління Валентина Вірковського. Головний тренер - Олег Бортнік.  

Жіноча футбольна команда «Ладомир» - це результат багаторічної праці закладу освіти з моменту створення в стінах ліцею умов для розвитку дитячого футболу. Склад команди «Ладомир» - 80% вихованки та випускниці ліцею. Команда «Ладомир» - це єдина жіноча команда, яка представляє Волинь у Прем’єр лізі.  

Команда успішно прогресує та здобуває фантастичні результати у змаганнях. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото ОДА. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%