«Карпати» рятуються за допомогою… «Волині»?

«Карпати» рятуються за допомогою… «Волині»?

Першоліговий львівський клуб провалив завдання підвищення в класі на чолі з екс-наставником луцької «Волині» Андрієм Тлумаком і вже шукає оптимального кандидата на посаду головного тренера.

 

Гучний провал «Карпат» у спробі вийти в УПЛ породив низку чуток щодо пошуку нового тренера. Раніше ЗМІ назвали чотирьох ймовірних претендентів, які можуть замінити на посаді Андрія Тлумака: Мирона Маркевича, Остапа Маркевича, Олега Дулуба та Юрія Мороза.


Сьогодні перелік кандидатів поповнив Олег Лужний.


Список демонструє традиційне використання галимчанами потенціалу волимнського фуболу. Зокрема: Мирон Маркевич разом із Віталієм Кварцяним тренував ще луцьке «Торпедо», а Олег Лужний був капітаном луцької команди, звідки пішов у київське «Динамо» та збірну України.


Як бачимо, амбіцій у галичан багато, а от власними силами при наявності потужного фінансового ресурсу елементарні турнірні завдання без допомоги волинян вирішити не можуть. Бо крім тренерського потенціалу вони залучають і луцьких футболістів, таких як Денис Кожанов, Сергій Сімінін чи Артур Рябов.


Світлана КОМА.

На фото порталу «Футбол 24»: Олег Лужний.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%