На Волині в режимі open air працювала територія безпеки для юних рятувальників

На Волині в режимі open air працювала територія безпеки для юних рятувальників

25 травня наприкінці навчального року та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей співробітники ГУ ДСНС України у Волинській області розгорнули локації безпеки для юних рятувальників. Територія безпеки для вільних і незламних маленьких українців діяла в режимі openair. 

Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області. 

Юні рятувальники виборювали першість у подоланні смуги перешкод та гасили імітоване горіння за допомогою вогнегасників, демонстрували свої знання правил безпеки й уміння діяти в критичних ситуаціях під час різноманітних квестів. 

Заняття з протимінної безпеки для дітей провели піротехніки ДСНС. Також тут працював майданчик психологічного гарту, а кольорів і барв додавала платформа арттерапії та бульбашкове шоу. 

Окрім важливих знань і позитивних вражень, яких на локаціях було досхочу, рятувальники подбали й про подарунки для дітей та нагородили переможців квестів. 

З роботою безпекового простору ознайомилися посадовці органів обласної влади та разом з керівниками Головного управління ДСНС України у Волинській області обговорити подальші перспективи розвитку дитячого руху юних рятувальників на теренах Волинської області. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Олександра ШУМИКА. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%