Лідери та аутсайдери професійного футболу

Лідери та аутсайдери професійного футболу

Часу залишилося обмаль. Доки в нинішньому сезоні клуби визначають місця в турнірних таблицях, власники луцької «Волині» мають зовсім мало часу, щоб або повернути «хрестоносців» у Першу лігу, або в Другу, або хоча б в аматорську першість Чемпіонату області. Бо вірити, що славетний клуб зникне з футбольної карти держави, це з жанру фільму жахів.


Як пише Укрінформ, лише за підсумками заключного восьмого туру Другого етапу Чемпіонату України з футболу серед клубів Першої визначилися ТОП-3 команди групи Вибування. 


Івано-франківське «Прикарпаття»  скористалося осічкою «Скорука» з Томаківки, виграло у команди «Чернігів-ШВСМ» (2:0) і фінішувало на першому місці у групі (24 очки).


Друге місце у «Скорука» (23 залікових балів), а трійку замкнула чернівецька «Буковина» (21 очко).


27 травня у Першій лізі пройдуть заключні поєдинки команд Чемпіонської групи:


«Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) - «Кремінь» (Кременчук), «Полісся» (Житомир) - ЛНЗ (Черкаси), «Карпати» (Львів) - «Оболонь» (Київ), «Нива» (Тернопіль) - «Металург» (Запоріжжя).


Як повідомляв Укрінформ раніше, житомирське «Полісся» та київська «Оболонь» достроково вийшли до Прем'єр-ліги - елітного ешелону українського футболу.


Становище команд у Чемпіонській групі:  


«Полісся» - 29 очок, «Оболонь» - 28, ЛНЗ - 22, «Металург» - 20, «Карпати» - 17, «Епіцентр» - 12, «Кремінь» - 7, «Нива» - 7. 


А власники луцької «Волині» мають зовсім мало часу, щоб або повернути «хрестоносців» у Першу лігу, або в Другу, або хоча б в аматорську першість Чемпіонату області. Пільговий режим тимчасової неучасті команд у змаганнях через рашистську  повномасштабну агресію завершується. Бо вірити, що славетний клуб зникне з футбольної карти держави, це з жанру фільму жахів.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Укрінформу: івано-франківське «Прикарпаття» завжди для лучан було принциповим суперником. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%