«Охотнік» та інші

«Охотнік» та інші

Глава СБУ Василь Малюк розповів, що одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україні було створено спеціальні підрозділи, які займалися диверсіями та контрдиверсіями. Під час інтерв'ю журналісту Дмитру Комарову він розповів, що ці  спецпризначенці спершу працювали лише у двох областях - Київській та Житомирській. 

 «Зі зрозумілих причин його (підрозділу – ред.) назву і кількість я казати не буду. Але дозволю собі подякувати за службу його очільнику – пану «Охотніку», дозволю назвати його позивний. І всьому особовому складу даного підрозділу. Також до цього підрозділу були додані сили партизанські-агентурні», – розповів Малюк.

Та військові з цього підрозділу виконували й інші завдання. Приміром, ними було знищено тиловий пункт управління ворога. 

Малюк додав, що з часом такі формування почали функціонувати й у Донецькій, Луганській, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях.

Нагадаємо, глава СБУ Василь Малюк визнав причетність України до підриву Кримського мосту, додавши, що його відомство вчинило «певні заходи». Також спецслужба взяла на себе відповідальність за ураження «Адмірала Макарова» і декількох інших кораблів Чорноморського флоту.

Наш кор.

Фото: СБУ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%