Луцька громада передала військовим ще три автомобілі

Луцька громада передала військовим ще три автомобілі

П’ятнадцять місяців поспіль працівники Луцької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій громади допомагають нашим військовим, переказуючи на потреби ЗСУ своїй одноденний заробіток. Такий вид допомоги  започаткували з перших днів повномасштабного вторгнення. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Ініціатива виявилася ефективною, і учора Луцький міський голова Ігор Поліщук передав нашим захисникам три автомобілі, придбані за рахунок одноденного заробітку. 

“Два пікапи куплено за рахунок одноденного заробітку працівників міської ради, третій – коштом працівників ДКП “Луцьктепло”. Дуже часто саме на пікапи є найбільший запит наших військових, тому що в них можна швидко завантажити боєкомплект або швидко помістити в машину пораненого. Ми ці запити намагаємося задовольняти. Цього разу один автомобіль їде в 50-й батальйон 100-ї бригади ТРО, другий – в 53-й батальйон 100-ї бригади. Третій вирушить до наших луцьких захисників в 115-ту бригаду.  

Міський голова також повідомив, що, крім автомобілів, для потреб 50-го батальйону закуплено 5 зарядних станцій, три модеми Starlink та рюкзаки для їх перенесення, три тепловізори, біноклі з далекомірною сіткою, акумулятори до квадрокоптера Mavik3 combo, активні навушники, тактичні окуляри. Для 53-го батальйону 100-ї бригади придбано дводіапазонну антену підсилювача сигналу, чотири планшети SamsungGalaxy, карти пам’яті, FPV окуляри, планшет LenovoLegion, супутниковий модем Starlink. “Все це найближчими днями буде відправлено на фронт за допомогою нашого партнера – волонтера Сергія Балицького”, – наголосив Ігор Поліщук. 

Один із трьох пікапів – Mitsubishi L 200 – придбали за кошти одноденного заробітку у квітні працівників ДКП “Луцьктепло”. Як повідомив директор підприємства Іван Скорупський, минулого місяця вдалося зібрати 400 тисяч гривень. Крім пікапа, за ці кошти закупили ще один автомобіль та квадрокоптерMavik. Загалом у Луцькій громаді завдяки ініціативі одноденного заробітку з початку повномасштабного вторгнення вдалося акумулювати понад 17 мільйонів гривень. За ці кошти закуплено велику кількість спорядження та близько 40 автомобілів. Нехай усе придбане допоможе нашим захисникам у боротьбі з ворогом та в порятунку поранених бійців. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 


 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%