Завершився щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

Завершився щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

У бібліотеках Луцької територіальної громади впродовж 24-29 травня проходив щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр». 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Відкриття фестивалю відбулося у центральній бібліотеці для дітей, де творчий доробок презентували учасники гуртків «Твоя лялька» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, «Усмішка» бібліотеки-філії № 2 для дітей та «Соняшник» центральної бібліотеки для дітей. 

Впродовж наступних днів фестивальні покази вистав проходили у бібліотеках міста. 

У бібліотеці-філії №5 для дорослих виставу «Корисна прогулянка» представив гурток «Дзвіночок», гурток «Буратіно» у бібліотеці-філії № 3 для дітей презентував виставу «Ніжки не йдуть», учасники гуртка «Веселка» зіграли виставу «Рукавичка-невеличка» у бібліотеці-філії № 3 для дорослих, а виставу «Волонтери-котики» у виконанні учасників гуртка «Котигорошко» усі охочі мали можливість переглянути у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. 

За активну популяризацію книгочитання, участь у фестивалі «Мій маленький театр» учасників лялькових гуртків нагороджено спеціальними дипломами. 

Фестиваль завершився, але лялькові гуртки продовжуватимуть покази вистав на різних локаціях в межах програми «Бібліотека – територія дитинства», що реалізовується бібліотеками громади упродовж літа. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%