Волинські рибоохоронці здійснили рибоохоронний рейд на території Шацького національного парку

Волинські рибоохоронці здійснили рибоохоронний рейд на території Шацького національного парку

Волинським рибоохоронним патрулем здійснюється природоохоронна діяльність спільно з іншими організаціями, які в межах своєї компетенції здійснюють нагляд та охорону за станом водойм. Спільна робота є важливим та ефективним методом боротьби з браконьєрами для захисту водних об’єктів області. Особливо актуальними такі заходи є у період нерестової заборони.  

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.  

Тому 26 та 27 травня волинські рибпатрульні провели рейд на озері Піщанське, поблизу с. Піща Шацької громади Ковельського району (гідрологічний заказник «Піщанський») спільно з працівниками Шацького підрозділу ГУНП у Волинській області. В ході обстеження водойми порушень природоохоронного законодавства не виявлено. 

27 травня волинські рибоохоронці здійснили спільний рейд з працівниками служби державної охорони Шацького національного природного парку. Захід проведено на озерах Світязь, Луки та Люцимер Шацької громади Ковельського району. 

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону. 

Нагадуємо, що 21 травня закінчилася нерестова заборона на річках Волині та їх кореневих водах. Продовжується і триватиме до 10 червня (включно) весняно-літня заборона на озерах і водосховищах та до 30 червня (включно) в придаткових водах річок (непротічні в межений період ставки, стариці русел, заплави). Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство на водоймах загального користування гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега в адміністративних межах населених пунктів. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото рибоохоронного патруля. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%