Чи здатен Віталій Кварцяний на чудо?

Чи здатен Віталій Кварцяний на чудо?

Сезон у Першій лізі завершено, заключні матчі в УПЛ та стикові поєдинки визначать остаточний перелік команд, які увійдуть у новий сезон. А що очікує колись легендарну «Волинь»?


Крупномасштабне рашистське вторгнення в Україну 24 лютого 2022 р. застало «хрестоносців» у Першій лізі. Тривало зимове міжсезоння, команда під керівництвом російськомовного Альберта Шахова готувалася до другого кола… І – все… Футболісти і гравці розбрелися на всі чотири сторони…


Футбольні чиновники якось відновили професійний футбол, але через воєнний стан клуби отримали можливість пропустити сезон, щоб відновитися. Цим правом скористалася й першолігова «Волинь». Але чи здатні лучани повернутися як не в Першу, то хоча б у Другу лігу?


Загадкові «інвестори клубу», про яких уболівальникам і так усе відомо, вочевидь, махнули рукою на легендарний клуб. Номінально президентом числиться Заслужений тренер України, орденоносець Віталій Кварцяний. Але щоб досвідченому та ініціативному Віталієві Володимировичу відродити команду та інфраструктуру з нуля, то це фактично неможливо.


Він потребує фінансової та організаційної підтримки. Як стало відомо «Волинській газеті» з надійних джерел, Віталій Кварцяний наразі не за кордоном, а в Україні. І намагається достукатися до свідомості «центрів управління», щоб знайти мінімальний ресурс для відродження «Волині».


Чи вдасться, покажуть найближчі тижні.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби ФК «Волинь»: Віталій Кварцяний. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%